ГРУПА КОМПАНІЙ АІС – ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР ІНФОРМАЦІЙНА ЛІНІЯ   0 800 500 205

Перезвоните мне

 Назад

Група компаній АІС оголошує про старт продажів мототракторів КрАСЗ Т160!

02 октября 2019 г

Один з найбільших імпортерів і дилерів техніки для бізнесу та агросектора - Група компаній АІС, оголошує про початок продаж ще однієї нової моделі сільгосптехніки - мототракторів КрАСЗ Т160. Придбати новинку можна всього за 56 000 грн.! * До того ж в базовий комплект обладнання вже входить грунтообробна фреза.

Мототрактор КрАСЗ Т160 призначений для використання невеликими сільськими та фермерськими господарствами (з територією до 1 Га), а також комунальними підприємствами. Може використовуватися для обробки полів і невеликих насаджень, орання грунту, збору врожаю, вивозу сміття і транспортування вантажів.

КрАСЗ Т160 оснащений надійним і витривалим дизельним двигуном з водяним охолодженням ZS1100NDL, який розвиває макс. потужність до 18 к.с. Висока прохідність трактора забезпечується за рахунок блокування заднього диференціалу і широкої гуми. КрАСЗ Т160 має гідравліку з плаваючим режимом, акумулятор великої ємності 80 Ah, що працює з додатково встановленими потужним генератором. КрАСЗ Т160 оснащений ремінним приводом, який з'єднує мотор з коробкою передач і власним генератором, завдяки якому можна працювати тривалий час без зупинок.

Мототрактор має 12-дюймові передні колеса 16-дюймові задні, що забезпечує прекрасну стійкість і відмінне зчеплення з грунтом. Передню і задню колію можна регулювати в дуже широкому діапазоні, що дозволяє проводити досить великий перелік робіт по висадці, догляду та обробці різних рослин. Невеликі габарити дозволяють працювати в теплицях.

Дана модель може агрегатуватися з таким обладнанням, як плуг, фреза, дискова борона, сінокосарка сегментна, різак роторний, косарка-ботворізи, тракторні граблі, віз, картоплесаджалка дворядна і однорядна, культиватор, навісний обприскувач, прямо-сполучний насос, тріскодробарка, фронтальний навантажувач, снігоротор, відвал бульдозерний комунальний, щітка комунальна та інше устаткуванням.

КрАСЗ Т160 має одну з кращих комплектацій і набір опцій серед конкурентів, що підвищить ефективність і безпеку експлуатації трактора:
- Сидіння підвищеної комфортності
- Передня світло-оптика збільшеної потужності + фари дороговкази поворотів
- Подвійна педаль гальма + гальмо стоянки
- Додатковий генератор підвищеної потужності
- Ручний газ
- Задня гідравлічна система з циліндром
- Вал відбору потужності
- Электростартер
- Передні крила
- Дзеркала заднього виду
- Датчик тиску масла, датчик температури О / Р, амперметр
- Замок запалювання, перемикач фар і поворотів на рульовій колонці
- Ящик для інструментів і ЗІП

Серед додаткових переваг придбання міні- і мототракторів КрАСЗ в мережі АІС можна відзначити:
- Національна мережа АІС представлена ??у всіх регіонах України.
- Придбати техніку можна в кредит або лізинг. **
- Безкоштовна доставка трактора Клієнту в господарство.
- Гарантійне та сервісне обслуговування.

Детальніше про мототракторах КрАСЗ і умовах їх покупки в мережі Групи компаній АІС можна дізнатися по телефону 0800500205 або на сайті https://krasz.ais.ua.

* Вказана ціна за мототрактор станом на 02.10.2019 р Ціна може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.
** Послуги кредитування та лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ і Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця.